Palliatieve zorg is ‘totale zorg’’ gericht op lichamelijke, psychische, sociale en spirituele veranderen voor palliatieve patiënten en naasten. Het is niet gericht op genezing, maar op de kwaliteit van het leven. Op deze pagina is verder te lezen over wat palliatieve zorg precies inhoudt, hoe de financiering in elkaar zit hoe er meer informatie gewonnen kan worden op gebied van palliatieve zorg in Veenoord.
Wat is palliatieve zorg?
Palliatieve zorg in Veenoord is een benadering die zich richt op het verlenen van hoogwaardige zorg aan individuen die ongeneselijk ziek zijn. Het doel is om de naasten en de individu een fijne laatste fase te geven. Hierbij ondersteunen wij als De ZorgZaak ook door te helpen in het leren omgaan met het naderende afscheid en de rouwverwerking. De ZorgZaak in Veenoord begrijpt dat dit een gevoelige fase is, daarom ondersteunen wij zoveel mogelijk in de psychische als de lichamelijke klachten. 25 jaar geleden is De ZorgZaak opgericht met de missie ‘’Wij maken het verschil in het leven van mensen’’. Dit doen wij ook als mensen in hun laatste levensfase komen.
Financiering palliatieve zorg
Het verkrijgen van duidelijkheid over de financiering van palliatieve zorg in Veenoord is van essentieel belang voor cliënten en hun families. De financiering van palliatieve zorg kan variëren en is afhankelijk van verschillende factoren, zoals heeft u een indicatie die onder zorgverzekeringswet valt of heeft u een WLZ indicatie? Dit alles is belangrijk voor het achterhalen uit welke wet de financiering komt. Daarbij is het ook altijd mogelijk om uit eigen middelen zorg bij te kopen.
Meer informatie over palliatieve zorg in Veenoord
Voor meer gedetailleerde informatie over palliatieve zorg in Veenoord nodigen wij u uit om contact op te nemen met De ZorgZaak. Ontdek hoe wij een verschil maken in het leven van mensen door hoogwaardige, medelevende palliatieve zorg te bieden. Ons ervaren team staat klaar om uw vragen te beantwoorden, u te voorzien van uitgebreide informatie over onze diensten en financiering te bespreken.