Ga naar de inhoud

Appartementen

In Kloosterstaete zijn 35 eenpersoons appartementen aanwezig. Elk appartement heeft een keukenblok, een ruime badkamer en een balkon of Frans balkon. De aparte slaapkamer is gemakkelijk toegankelijk en grenst aan een ruime badkamer. Er zijn alleen appartementen voor één persoon.

Op de begane grond is een gezamenlijke huiskamer met een open keuken waar bewoners samen eten, koffie en thee drinken en de gezamenlijke activiteiten plaatsvinden. Het koken gebeurt in een aangrenzende ruimte waar de steamers staan. Er is een inpandige berging voor scootmobielen en fietsen en een wasruimte. Aan de zuid- en noordzijde is een terras aanwezig.

 

De omgeving

De Kloosterstaete ligt vlakbij de hoofdstraat van Hoogeveen. Bewoners kunnen gemakkelijk een rondje lopen en langs de hoofdstraat. Er is een inpandige berging voor scootmobielen en fietsen en een wasruimte. Aan de zuid- en noordzijde is een terras aanwezig. Er is ook een duofiets waar bewoners met ons kunnen fietsen.